DIENAS AUTO TOP

Dienas skatītākie autiņi, ievērtē arī Tu!

Lietotājs: Antons P
Auto: Mazda RX-8
Apraksts: 1.3 Rotor! Sveicināti šās unikālās mājas lapas lietotāji! Piedāvāju Jums apskatīt šo apbrīnojamo aotomobīli ar niecīgu 1.3 litru motoru... Rotora motoru. Jaudas ziņā tas pārspēj 3 litrīgos bembjus! Ja godīgi, tad no luksofora es aizeju pirmais. Vienmēr pirmais!
Lietotājs: Viktors Cauna
Auto: Volkswagen Passat
Apraksts: Laikam arī japalielās un jaieliek savu auto uz apskati :) Tātad sākšu ar to ka mašīnu ņēmu jaunu salonā. Kvalitātes ziņā tā ir tuvāk Audi markas pārstāvim nevis VW. Par diskiem vispār esmu baigā stara turbīnes rullē!!! P.S. Vispār tas ir Passat CC bet nevarēju to izvēlēties pie automobīļa pievienošanas.
Lietotājs: Arturs Plieksans
Auto: Audi 80
Apraksts: 1.9Tdi. Paterins 5L/100km.
Lietotājs: Nauris G
Auto: Jaguar XJ8
Apraksts: Jaguar XJ8 Automatic 4.0 Full Option English =) Pašlaik dzīvoju un strādāju Anglijā. Varu pateikt, ka šis zvērs man izmaksāja lēti, bet apdrošināšanas izdevumi ir ļoti, ļoti lieli.

SADARBĪBAS PARTNERI