Lietotājiem:
Reģistrācija! | Nozaudēta parole!  
auto-club.lv FORUMS SLUDINĀJUMI TOPSAUTO KLUBI ATSAUKSMĒM

DIENAS AUTO TOP


Dienas skatītākie autiņi, ievērtē arī Tu!


Lietotājs: Aleksandrs Kirilovs
Auto: Volvo S60
Apraksts: Auto nopirku pagajušā gada vasarā, esmu ļoti apmierinats. 2.4 benzīns, patēŗinš vidēji 7 - 8L/100km, pilsētā 10 - 11L/100km.
Lietotājs: Viktors Cauna
Auto: Volkswagen Passat
Apraksts: Laikam arī japalielās un jaieliek savu auto uz apskati :) Tātad sākšu ar to ka mašīnu ņēmu jaunu salonā. Kvalitātes ziņā tā ir tuvāk Audi markas pārstāvim nevis VW. Par diskiem vispār esmu baigā stara turbīnes rullē!!! P.S. Vispār tas ir Passat CC bet nevarēju to izvēlēties pie automobīļa pievienošanas.
Lietotājs: Вал Кар
Auto: BMW 7
Apraksts: Дизайн этой модели оспаривает все стереотипы, связанные с дизайном обычного седана, и, вместе с тем, каждая его линия великолепна. BMW захватывает своей стремительностью. Он поражает великолепным внешним видом. Плавные линии корпуса излучают чистую энергию движения, даже, когда авто неподвижен.Салон BMW это элегантность и гармония удобства. iDrive — новшество в дизайне салона. Все элементы управления находятся там, где они и должны быть. Много можно расскызавать о BMW 7 серии. Главное же можно выразить всего несколькими словами: это мощность, гармония и великолепие.
Lietotājs: vitalijs jemeljanovs
Auto: Audi 100
Apraksts: 1.8

SADARBĪBAS PARTNERI
LIEPĀJAS RIEPU CENTRS

Pāris vārdos par projektu....

Portāls par un ap auto. Sociālais tīkls Jūsu auto, ar iespēju pievienot bildes, aprakstu un ekspluatācijas īpatnības, kā arī piedalīties topā un būt pašā virsotnē! Varat balsot par tiem auto, kuri Jums patīk, atstāt komentārus un sekot jaunumiem. Forumā varat dalīties pieredzē par labāko autodetaļu iegādes vietu, labāko autoservisu, vai vienkārši veidot diskusiju par auto tēmu, un ne tikai. Laipni lūdzam auto draugu pulciņā!

Iesaki arī draugiem:


Нравится

IZVĒLIES AUTO MARKU UN MODELI


Ievērtē citu lietotāju pievienoto informāciju
par tieši Tavu auto marku un modeli!


Auto marka, modelis: -

MĒNEŠA TOPS

1.

2.

3.

4.

5.

6.Copyright 2021 ©, auto-club.lv, visas tiesības paturētas