DIENAS AUTO TOP

Dienas skatītākie autiņi, ievērtē arī Tu!

Lietotājs: Макс Иванов
Auto: Volkswagen Passat
Apraksts: Моя первая машинка. Уже езжу на ней 2 года, вкладывал мало, по этому и даже не хочется продавать )))
Lietotājs: jegors gutorevs
Auto: Jaguar S-Type
Apraksts: Jaguar s-type, ideālā tehniskā stavoklī. Tīrs un kopts salons. Ir servisa grāmata. Cena ir runājama. Jaguar s-type в хорошем тех. состоянии. Чистый и ухоженный салон. Есть сервисная книжка. Цену можем обсудить. 25 88 41 71
Lietotājs: Oskars Kairo
Auto: Mazda 323
Apraksts: Tātad nesen pārdevu Opeli un paņēmu Mazdu 323F. 1,5 benzīns, mehāniskā kārba. Vēlāk pastāstīšu sīkāk.
Lietotājs: Mārtiņš Remess
Auto: Mercedes-Benz C