Lietotājiem:
Reģistrācija! | Nozaudēta parole!  
auto-club.lv FORUMS SLUDINĀJUMI TOPSAUTO KLUBI ATSAUKSMĒM

DIENAS AUTO TOP


Dienas skatītākie autiņi, ievērtē arī Tu!


Lietotājs: Viktors Cauna
Auto: Volkswagen Passat
Apraksts: Laikam arī japalielās un jaieliek savu auto uz apskati :) Tātad sākšu ar to ka mašīnu ņēmu jaunu salonā. Kvalitātes ziņā tā ir tuvāk Audi markas pārstāvim nevis VW. Par diskiem vispār esmu baigā stara turbīnes rullē!!! P.S. Vispār tas ir Passat CC bet nevarēju to izvēlēties pie automobīļa pievienošanas.
Lietotājs: Normunds Trulis
Auto: Opel Vectra
Apraksts: 2.0DTI, 1997 GADA
Lietotājs: w w
Auto: Audi S6
Apraksts: Ауди S6 4.2. Для своих лет состояние очень даже достойное. Идея купить появилась после владения S4 2.2 tq. Здесь же по сравнению с 2.2, стоит V8 — очень мощный и очень прожорливый. Поверьте, ни один другой авто не достовлял мне столько эмоций и радости, особенно зимой. Зима это стихия кваттро, что S4, что S6 адреналиновые капсулы на зимней трассе.
Lietotājs:
Auto: Audi 80
Apraksts: V6 2.8i Automatic

SADARBĪBAS PARTNERI
LIEPĀJAS RIEPU CENTRS

Pāris vārdos par projektu....

Portāls par un ap auto. Sociālais tīkls Jūsu auto, ar iespēju pievienot bildes, aprakstu un ekspluatācijas īpatnības, kā arī piedalīties topā un būt pašā virsotnē! Varat balsot par tiem auto, kuri Jums patīk, atstāt komentārus un sekot jaunumiem. Forumā varat dalīties pieredzē par labāko autodetaļu iegādes vietu, labāko autoservisu, vai vienkārši veidot diskusiju par auto tēmu, un ne tikai. Laipni lūdzam auto draugu pulciņā!

Iesaki arī draugiem:


Нравится

IZVĒLIES AUTO MARKU UN MODELI


Ievērtē citu lietotāju pievienoto informāciju
par tieši Tavu auto marku un modeli!


Auto marka, modelis: -

MĒNEŠA TOPS

1.

2.

3.

4.

5.

6.Copyright 2020 ©, auto-club.lv, visas tiesības paturētas