Informācija par auto: (Audi A3)
atgriezties!

Īpašnieks: Дина Мамбетова (Дуся)

Apraksts: Машинку мне подарили на днюшку. Моторчик 1.8, бегает хорошо для такого объема и бензина кушает нормально, но с нашими ценами хотелось бы поменьше :)

Raksta nosaukums: Диски

Наступает зима, а я в поисках дисков и покрышек на свою малышку. Подскажите где и что брать :)

Attēli:

Komentāri:

Autors: Cunskijs
Есть тут одна контора... А Вы, дамочка, откуда?))
Autors: Antons P Enča
zviedrudiski.lv Tur atradīsiet Sev piemērotus diskus. Pats gan tur neesmu neko pircis, bet draugi un paziņas daudzi tikai tur ņem, jo labas cenas un kvalitāte. Ķīnas ražojumu no visādiem kaktu kantoriem gan neieteiktu pirkt.
Autors: Дина Мамбетова Дуся
A C Method, а Вам какая разница, откуда я? :)
Autors: Дина Мамбетова Дуся
Antons P Enča, paldies. Noskatija tur vienu modeli.

Jums ir jāreģistrējas, lai varētu komentēt!