Informācija par auto: (Skoda Octavia)
atgriezties!

Īpašnieks: Baiba Sokolova ()

Apraksts: Mans pirmais auto.

Raksta nosaukums: Iepazīšanās un nopirkšana.

Lieta gāja vasaras beigās.. Ļoti gribēju Sev uz dzimšanas dienu uztaisīt dāvanu - pirmo auto :) Sākumā gribēju Audi A4 jeb VW Passat, bet tomēr nopirku šo. Škodiņai nav ne vainas, trāpijās labs variants par labu cenu. Stāv 1,9 tdi motors, ēd 5-6 litrus, es daudz nebraukāju,man tas ir normāli. Pagaidām nekas vēl nav lūzis. Izņemot filtru un eļļu maiņas :) Reku vēl pāris fočenītes.

Attēli:

Jums ir jāreģistrējas, lai varētu komentēt!